Firma Szkoleniowo-Konsultingowa Nowe Perspektywy

Firma Szkoleniowo-Konsultingowa Nowe Perspektywy

Firma Szkoleniowo-Konsultingowa Nowe Perspektywy z powodzeniem działa na rynku od 2000 roku. Oferujemy szeroką gamę szkoleń i usług dla firm  ukierunkowanych na rozwój pracowników i kadry menedżerskiej – coachingu i doradztwa. Skutecznie wspieramy właścicieli firm i ich kierownictwo w kwestiach zarządzania ludźmi oraz podnoszenia zaangażowania pracowników w proces tworzenia  standardów obowiązujących w firmie. Efektywność tych działań przynosi zmianę, jaką jest rozwój jednostki, zespołu i biznesu. Dumni jesteśmy z  przeprowadzenia tysięcy godzin szkoleń  dla pracowników:  wielkich koncernów, administracji państwowej oraz MŚP. Ich pozytywne opinie i najwyższe  oceny  świadczą o wysokiej jakości oferowanych usług.

Nasza firma zajmuje się także doskonaleniem i rozwojem kadr pedagogicznych. Jesteśmy wieloletnim, sprawdzonym partnerem  Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych. Studia stwarzają słuchaczom wyjątkową szansę zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie szeroko rozumianej pedagogiki.

Współpraca z cenioną uczelnią pedagogiczną zapewnia:

  • dostęp do sprawdzonej i nowoczesnej metodologii nauczania
  • prowadzenie studiów podyplomowych nadających kwalifikacje
  • udział wykładowców-praktyków z poszczególnych specjalności
  • realizację programów szkoleniowych dostosowanych do potrzeb Rad Pedagogicznych, rodziców i nauczycieli zwiększając ich zdolność konkurencyjną na rynku edukacyjnym

Dumą napawa nas fakt, że absolwenci naszych studiów podyplomowych znajdują zatrudnienie  w zawodzie.